Când trec pe lângă o biserică, mă închin mergând sau stând pe loc? Doamne ajută.
- a întrebat 15 ani ago
- last edited 2 ani ago
- You must login to post comments
Dragii mei, cel mai bine e să ne oprim și cu pietate să ne însemnăm cu semnul Sfintei Cruci.
Prot Victor Mihalachi
- Guest a răspuns 15 ani ago
- You must login to post comments
Răspunsul tău
Te rog să te autentifici mai întâi pentru a trimite.















